GoLojik

Created with Sketch.

Sınır ticareti mi yapıyorsunuz, yoksa bavul ticareti mi? Nakliye süreçlerini ne gönderdiğinizi, ne aldığınız biliyor musunuz? Peki, ödemeleri peşin alıp karşılığında dekont mu veriyorsunuz?

Sınır ticareti ile uğraşan işletlemerin kendine özgü iş süreçleri vardır. Takip edilmesi gereken sevkiyatlar, teslim alınması ve teslim edilmesi gereken paketler ve çuvalların hangi istasyonlarda alınıp hangi istasyonlarda teslim edileceği, bu iş karşılığında kimden ne kadar ücret tahsil edileceği, kimin teslim ettiği ve kimin teslim aldığı gibi konular anlık olarak takip edilmeli. Bir sonraki sevkiyatta hangi konteynerin ne kadarının dolduğu ne kadarlık mal yüklenebileceği, ne zaman harekete geçileceği gibi konular otomatik olarak planlanabilmeli. İşletmenin o anki durumu hem merkezden hem de şubeler tarafından anlık olarak takip edilebilmelidir. Varmak üzere olanlar ve yola yeni çıkmış olanlar net olarak bilinebilmeli ve gereken hazırlıklar önceden yapılabilmelidir.

Potansif GoLojik, bavul ve sınır ticareti ile uğraşanlar için tüm bu süreçleri takip eden eşsiz bir Nakliye Otomasyonudur.