Sirius ERP

Created with Sketch.

Herhangi bir işletmenin ölçeği her ne olursa olsun, çalışanların farklı görev ve sorumlulukları vardır. Bu görevlerden herhangi birinin, herhangi bir nedenle aksaması durumunda işletmenin tamamını olumsuz etkileyecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) tüm çalışanların ve tüm görevlerin merkezi bir noktadan ve otomatikleştirilmiş şekilde yönetilmesini sağlar. Bu sayede işletmedeki tüm kaynaklar ve süreçler etkili şekilde kontrol edilir, insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar, zaman ve maliyet tasarrufu elde edilir.

Küçük işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar her ölçekten firma ERP ile iş süreçlerini iyileştirip verimlilik artışı sağlayabilir. Sirius ERP portföyünde, farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış farklı çözümler bulunmaktadır.

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan Sirius ERP çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyor. Böylece işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri sadeleşiyor ve iyileştiriliyor.

Sirius ERP portföyünde standart kurulumların yanı sıra geliştirmeye açık, modüler yapılar da sunuluyor. İsteğe ve ihtiyaca göre eklenebilen modüllerle tüm işletmeler, kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor.

Sirius ERP ile ilgili özel talepleriniz olduğunda fahiş fiyatlarla durumdan faydalanmıyoruz ama sizi geri de çevirmiyoruz ve sorununuz her ne ise çözüyoruz.