Çözümler

Created with Sketch.

Esnaflar ve Kobiler için sunduğumuz çözümlerle kaynaklarınızı en etkili şekilde yönetin. Zaman, emek ve maliyetten tasarruf edip büyüme hedeflerinize daha kolay ulaşın.

Muhkem Hukuk

İster tek kişilik Avukatlık Ofisiniz olsun isterse bir çok avukatın kolektif bir şekilde yan yana beraber çalıştığı geniş bir Hukuk Bürosuna sahip olun, hiç fark etmez. Ofisinizi ya da Büronuzu ister merkezi, isterse mobil olarak yönetebilirsiniz.

İncele

Alesta CRM

Bir işletmenin en değerli iki varlığı, çalışanları ve müşterileridir. Bu iki varlığı ortak bir platformda buluşturan Müşteri İlişkileri Yönetimi (Alesta CRM), çalışanların, dolayısıyla da işletmenin müşterilerle olan iletişimini güçlendirir. Temel müşteri verilerinden satış sonrası desteğe kadar müşterilerle ilişkili bütün süreçleri kapsayan Alesta CRM, işletmelerin müşterilerini daha iyi tanımasını sağlar

İncele

Sirius ERP

Herhangi bir işletmenin ölçeği her ne olursa olsun, çalışanların farklı görev ve sorumlulukları vardır. Bu görevlerden herhangi birinin, herhangi bir nedenle aksaması durumunda işletmenin tamamını olumsuz etkileyecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) tüm çalışanların ve tüm görevlerin merkezi bir noktadan ve otomatikleştirilmiş şekilde yönetilmesini sağlar. Bu sayede işletmedeki tüm kaynaklar ve süreçler etkili şekilde kontrol edilir, insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar, zaman ve maliyet tasarrufu elde edilir.

İncele

GoLojik

Sınır ticareti mi yapıyorsunuz, yoksa bavul ticareti mi? Nakliye süreçlerini ne gönderdiğinizi, ne aldığınız biliyor musunuz? Peki, ödemeleri peşin alıp karşılığında dekont mu veriyorsunuz? Potansif GoLojik, bavul ve sınır ticareti ile uğraşanlar için tüm bu süreçleri takip eden eşsiz bir Nakliye Otomasyonudur.

İncele

Ak Servis

Büyük firmalara çözüm sunan küçük teknik servisler için geliştirdiğimiz Beyaz Eşya Teknik Servis Otomasyonudur. Beyaz Servis ile müşterilerinizin değişim ve onarım taleplerini, telefon aramalarınızı, değişim işlemlerinizi, servis işlemlerinizi, tamiratlarınızı, parça değişimlerinizi takvimlendirebilir, müşteri ve ürün bazında takip edebilir, Saha elemanlarınıza iş dağıtımı ve anlık yönlendirmeler yapıp müşterilerinize sunduğunuz hizmetleri anlık olarak yönetebilirsiniz. Hem de tek bir kişi ile…

İncele

Müvezzi

Gazete ve Mecmua dağıtımı yapan ufak ölçekli lojistik ekipleri için geliştirdiğimiz eşsiz bir Lojistik Otomasyonudur.

İncele

MotoJet

Motorlu Kurye Filonuzu anlık olarak yönetebileceğiniz eşsiz benzersiz bir otomasyon uygulamasıdır. Firmanıza Merkezi Yönetim ve Takip yeteneği kazandırmakla kalmaz, merkez ile sahadaki elemanınız arasında yönetilmesi kolay bir iş akışı oluşturur. Ticari faaliyetlerinizin muhasebesini tutmanızı ve raporlanmasını kolaylaştırır.

İncele

Toor Ormer

Delphi Geliştiricilerini de unutmadık. Object Pascal geliştiricileri için Database First ilkesine dayalı bir ORM tabanlı Class oluşturma uygulamasıdır. Bağlandığınız veritabanında yazdığınız SELECT ifadelerini TObject sınıfından türetilmiş Class’lara dönüştürür.

İncele

Query Exporter

Platformdan bağımsız veri transfer uygulamasıdır. İstediğiniz veritabanına bağlanabilir. Bağlandığınız veritabanında yazdığınız SELECT cümlelerini CSV, HTML, JSON, XML, SQL (Insert Scripti) formatlarında dışarı aktarmanızı sağlar.

İncele