Hizmetlerimiz

Created with Sketch.

Teknik Destek

Satışını gerçekleştirdiğimiz yazılımların sağlıklı çalışabilmesi için gereken her türlü teknik desteği müşterilerimize veriyoruz. Yazılımlarımız ile ilgili karşılaştığınız problemlere anlık çözümler üretiyor ve gerekirse yerinde veya aciliyet durumunda uzaktan yardım sağlıyoruz.

Kullanıcı Eğitimi

Bizden satın aldığınız yazılım çözümlerinden sonuna kadar istifade edebilmeniz, faydalanabilmeniz için gereken yazılım eğitimini ve kullanıcı kılavuzlarını satış sonrasında temin ediyoruz. Belli bir kontenjana ulaştığımızda ise toplu eğitimler düzenliyoruz.

Bakım Hizmetleri

Bizden satın aldığınız çözümlerin her zaman iyi bir performans ile çalışmasını isteriz. Güvenlik de asla taviz vermediğimiz diğer konudur. Bu konularda yazılımınızın güncel kalmasını sağlıyor ve bu süreçte veritabanı optimizasyonu ve yedeklemelerini de gerçekleştiriyoruz..

Web Çözümleri

Web siteniz sizin imajınız, işletmenizin aynasıdır. Doğru bir imaj ile her zaman daha etkili bir iş çevresi elde edersiniz. Bu iş çevrenizde siz ve işletmeniz ile ilgili doğru bir algı oluşmasını sağlar. Duyulabilirliğiniz ve görülebilirliğiniz artar. Bu imajı sağlamak adına müşterilerimiz için kaliteli, ölçeklenebilir, SEO uyumlu, Standart ve Mobil uyumlu zengin ve yetenekli web siteleri tasarlıyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme

Rekabet hiç kimseye acımıyor. Bugün olduğunuz yerde yarın kalabilecek misiniz? İlerlemelisiniz. Bunun yolu sistemli çalışmak ve üretmek. Ama bu da yetmez; yaptığınız işin maliyetini düşürebilmeli, verimliliğinizi arttırabilmeli ve bunu şirketçe topyekün yapabilmelisiniz.

Bu uzun yolun kısası kendinize ve işletmenize özel yazılımlar yaptırmanızdan geçer. Sizin yazılımınız da size özel olmalı tıpkı “Terzi İşi”… İşletmenize tam oturmalı, onun ihtiyaçlarını tamamiyle karşılayabilmeli.

Biz, işletmenizin her zaman yeni atılımlar yapması için gereken yazılım çözümlerini üretiyoruz.

Veri Transferi

Verilerinizi farklı platformlarda transfer etmenizi, dönüştürmenizi sağlayan kendi geliştirdiğimiz özel araçlara sahibiz. Verilerinizi platformlar arasında farklı veritabanlarına taşımanıza (Güvenlikten ve Gizlilikten taviz vermeden) yardımcı oluyoruz.